Çeviri Dillerimiz

Almanca Çeviri

Almanca Çeviri

Almanca, dünya genelinde 200 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Bunların 120 milyonunun anadili Almancadır. Almanca Çevirilerinizde profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

İngilizce Çeviri

İngilizce Çeviri

İngilizce, bugün dünyada yaklaşık 2 milyar insanın kullandığı küresel bir iletişim aracıdır.İngilizce'yi anadili olarak konuşan insan sayısı 400,000 dolayındadır.Toplam 75 ülkede resmi ya da özel statütedir.

Rusça Çeviri

Rusça Çeviri

Rusça Türkçe Çeviri konusunda anadili Rusça ve/veya Türkçe olan ve birkaç alanda kendisini yetiştirmiş, Rus Diline son derece vakıf, iyi bir çeviri geçmişi olan, uzman tercümanlarla çalışmaktayız.

Arapça Çeviri

Arapça Çeviri

Nitelikli çeviri ve zamanında iş teslimini kendisine ilke edinmiş,Yerel ve küresel bakış açısına sahip,Profesyonel disiplin ve amatör ruhla çalışan ekibiyle, size en güvenilir Arapça çeviri hizmetini sunacağını garanti eder>

Fransızca Çeviri

Fransızca Çeviri

Yaygın kullanımın bir sonucu olarak, Fransızca, çeviri trafiğinin en yoğun olduğu dillerden biri olma özelliğini de taşımaktadır. Fakat bu yoğun çeviri trafiği ile artan rekabet ve düşen fiyatlar, maalesef ki çeviri kalitesinin de düşmesine sebep olmaktadır. Safiye Tıngır Tercümanlık, bu rekabetli ortam içinde dahi nitelikli Fransızca çeviriden ödün vermemeyi düstur edinmiştir.

İtalyanca Çeviri

Yeminli Tercüman

İtalyanca Çeviri konusunda alanında uzman tercümanlarla çalışıyoruz. Sizde İtalyanca profesyonel çeviri hizmeti arayorsanız lütfen bizi arayınız.

Azerice Çeviri

Azerice Çeviri

Azerice Çeviri hizmetlerimiz bizzat Azeri tercüman arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Azerbaycan Türkçesi olarak da bilinen bu dil, Azerbaycan Cumhuriyeti'nin resmi dilidir ve Türkiye, İran, Irak, Gürcistan ve Rusya'da dahil toplam dokuz ülkede 20-30 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir.

Belarusça Çeviri

Belarusça

Belarus dili, Hint-Avrupa dil ailesinin Doğu Slav dilleri grubuna dahildir. Eski Belarusça'nın, 14. yy'dan itibaren türemeye başladığı düşünülmektedir. Belarus ve Polonya'da resmi dil statüsünde bulunan Belarus dilini dünya genelinde 9 milyon insanın konuştuğu tahmin edilmektedir.

Boşnakça Çeviri

Boşnakça Çeviri

Boşnakça Çeviri hizmetlerimiz konusunda lütfen bizden fiyat alınız. Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, ve Karadağca ile beraber, Hint-Avrupa dil ailesinin Güney Slav dil grubuna bağlı Şotokovyan değişke dizgisinin (diasystem) bir parçasıdır ve bu dört dilin dördü de karşılıklı anlaşılabilir niteliktedir.

Bulgarca Çeviri

Bulgarca Çeviri

29 yüzyıllık geçmişe sahip olan dil, aynı zamanda yazıda kullanılan ilk dildir. Dünya çevresinde Bulgarca konuşan 12 milyon insan olduğu tahmin edilmektedir. Fakat Bulgaristanlılarla anlaşabilenler yalnızca Bulgarca konuşabilenler değildir. Benzerliklerinden ötürü Bulgarca ve Makedonca karşılıklı anlaşılabilir dillerdir.

Çekce Çeviri

Çekce Çeviri

Çekce Çeviri hizmetlerimiz konusunda lütfen bizden fiyat alınız.Çek dili, Hint-Avrupa dil ailesinin Batı Slav dilleri grubuna bağlı, 12 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir.

Çince Çeviri

Çince Çeviri

Çince Çin ve çevresinde yaşayan 1,3 milyar insanın konuştuğu binlerce ufak dilin ortak adıdır. Bu ufak dillerin hepsi bir bütün olarak sayılırsa, Çince, dünyanın en çok konuşulan dilleri sıralamasında tahta oturur.

Danca Çeviri

Noter Tasdikli Çeviri

Danca Çeviri hizmetlerimiz konusunda lütfen bizden fiyat alınız. Danca, Hint-Avrupa dil ailesinin Doğu İskandinav dilleri koluna bağlı bir dildir. Çoğunluğu Danimarka'da olmak üzere 6 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir.

Farsça Çeviri

Farsça Çeviri hizmetlerimiz konusunda lütfen bizden fiyat alınız. Farsça, Hint-Avrupa dil ailesinin Hint-İran koluna bağlıdır. Dünya genelinde 60-70 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilen bir dildir. İran, Afganistan, Tacikistan ve Özbekistan'da yaygın olarak kullanılır. Bunların yanında Ermenistan, Türkmenistan, Azerbeycan ve Bahreyn'de de konuşulmaktadır.

Fince Çeviri

Fince Çeviri

Fince Çeviri hizmetlerimiz konusunda lütfen bizden fiyat alınız. Fince, Ural-Altay dil ailesinin Ural koluna bağlı ve 6 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilen bir dildir. Eski-Fin dili ile Sami dili M.Ö. 1500-1000 arasında ayrıldıktan sonra günümüz Fincesinin bu Eski Fince'den türediği tahmin edilmektedir.

Gürcüce Çeviri

Gürcüce Çeviri

Ülkemizin kuzeydoğu komşusu Gürcistan'ın resmi dili Gürcüce dünya genelinde 4 milyonu aşkın bir nüfus tarafından konuşulmaktadır.Gürcüce Çeviri konusunda alanında uzman tercümanlarla çalışmaktayız. Sizde Gürcüce profesyonel çeviri hizmeti aramakta iseniz lütfen bizi arayınız.

İbranice Çeviri

İbranice Çeviri

İbranice, günümüzde İsrail ve ABD başta olmak üzere Avustralya, Kanada, Almanya, İngiltere gibi Yahudi nüfusun bulunduğu pek çok ülkede, yaklaşık 7 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. 3300 yıl kadar önce Musa zamanında yazıldığı düşünülen, Tevrat'ı da kapsayan ve Tanah ya da Eski Ahid adıyla bilinen kitap, İbranice yazılmıştır

İspanyolca Çeviri

İspanyolca Çeviri

İspanyolca, dünya genelinde 350 milyon insanın anadilidir ve anadil olarak en yaygın diller sıralamasında ikincidir. Dünya genelinde 20 ülkede resmi dil olarak kabul görmüştür.

Japonca Çeviri

Japonca Çeviri

2000 yıllık geçmişe sahip bir dil olan Japonca dünya genelinde 130 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Büyük bölümü Japonya ve Palau'da olmak üzere, A.B.D., Brezilya, Singapur gibi dünyanın farklı ülkelerinde de Japonca konuşan göçmen topluluklar bulunmakta ve büyümektedir.

Ukraynaca Çeviri

Ukraynaca Çeviri

Dünya çapında 42-47 milyon insanın Ukrayna dili konuştuğu tahmin edilmektedir. Ukrayna dili, Ukrayna ve Transnistria'nın resmi dili, Hırvatistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan ve Slovakya'nın da azınlık dili olarak kabul edilmiştir.

Urduca Çeviri

Urduca Çeviri

UrducaHint-Aryan dil ailesine tâbi bir dildir ve Hindu dilinden türediği bilinmektedir.Farsça, Arapça ve Türkçe'den etkilenmişir.Urduca Çeviri konusunda alanında uzman tercümanlarla çalışıyoruz. Sizde urduca profesyonel çeviri hizmeti arıyorsanız lütfen bizi arayınız

Yunanca Çeviri

Yunanca Çeviri

Yunanca 3400 yıllık geçmişi ile Hint-Avrupa dil ailesi içerisnde yazılı geçmişi en eskiye dayanan dildir. Batı felsefesi ve edebiyatını ayakta tutan pek çok önemli eser Yunan dili'nde yazılmıştır.

Lehçe Çeviri

Lehçe Çeviri

Hint-Avrupa dil ailesinin Batı Slav Dilleri koluna bağlı olan Lehçe, Rusça'dan sonra en çok konuşulan Slav dilidir. 35 milyonu Polonya'da olmak üzere dünya genelinde toplam 50 milyon insan tarafından konuşulmaktadır.