Rusça Çeviri

Çeviri işi son derece önemli bir iştir. Hangi alanda olursa olsun çevirinizi teslim edeceğiniz kişiler ;konusunda uzman, deneyimli ve yurtdışı tecrübesi bulununlar olmalıdır. Yoksa  zamanınız ve harcayacağınız ücret heba olur. Bizler uzman kadromuzla, “çeviri”yi kendine iş edinmiş kişilerle , yanınızdayız.Bir dili ana dil seviyesinde biliyor olmak o kişinin çeviri yapabileceği anlamına gelmez.Tercümanın çeviri  alanında deneyime sahip olması ,iş olarak bu alanda kendini geliştirmesi ve bir alanda uzmanlaşması gerekir.

Günümüzde Rus Dilinde çeviri yapan, dil bilmenin çeviri işini yapmak için yeterli olduğunu düşünen birçok kişi olduğunu  görüyoruz.Bizim çalışma arkadaşlarımız ağırlıklı olarak Rus kökenli olup,Rus Dili veya Tercümanlık  üzerine üniversite bitirmiş ve çeviri alanında yılların deneyimine sahip ,Rusya’nın kültürel yapısına hakim ve tam zamanlı olarak sadece işleri çeviri olan tercümanlardır.Rusça çeviri kapsamında aklınıza gelen her konuda çeviri hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmeti sağlayan tercüman çalışma arkadaşlarımızın her biri yukarıdaki anlattığım meziyetlere sahip tam anlamıyla profesyonellerdir.

Rusça Çeviri
Rusça’ya çevrilecek belgelerinizi bize gönderdiğiniz takdirde çevirinizin ücreti ve teslim süresinin kesin olarak tarafınıza belirtebiliriz. Çeviri koordinatörümüz tercümanımızla temasa geçerek çevirinin ne zaman yapılacağını öğrenerek size en kısa sürede dönecektir.Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız bu sebeple bizimle iletişime geçmenizden çok kısa süre sonra mutlaka sizinle iletişime geçeceğiz.

RUSÇA  TÜRKÇE ÇEVİRİ HAKKINDA

Biz Rusça Türkçe Çeviri konusunda anadili Rusça ve/veya Türkçe olan ve birkaç alanda kendisini yetiştirmiş, Rus Diline son derece vakıf, iyi bir çeviri geçmişi olan, uzman tercümanlarla çalışmaktayız.Rusça  Türkçe Çeviri hizmetlerimiz arasında web sayfası çevirileri, her türlü akademik veya akademik olmayan makale çevirileri, şirket sözleşmeleri ,hukuki çeviriler  ve kişisel alanlarda (ehliyet, pasaport,evlenme cüzdanları vb.)çeviri olmak üzere bir çok alanda çeviri hizmeti sunmaktayız.

TÜRKÇE RUSÇA ÇEVİRİ HAKKINDA

Türkçe Rusça  Çevirileriniz hangi alanda olursa olsun Safiye TINGIR Çeviri Hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyata temin etmektedir.Çevirilerinizin kalitesi konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Rusça’dan Türkçe’ye çeviri hizmetlerimizde olduğu gibi her alanda çeviri hizmeti sunmaktayız .Bu hizmetlerimiz kısaca ;web çeviri hizmeti,medikal çeviriler,hukuk çevirileri,teknik çeviriler ve kişisel çeviriler olarak adlandırılabilir.

WEB SİTESİ ÇEVİRİSİ HAKKINDA

Web sitenizin hangi dilde olursa olsun çevirisi yurt dışında sizi temsil edecek bir etiket olması açısından son derece önemlidir. Bu sebeple Rusça  web sitesi çevirilerinizde uzman tercümanlarımız eşliğinde hizmet sunuyoruz.Teknik konularda yapılacak  içerikleri word formatında mail aracılığı ile bize ilettikten sonra gün içinde çeviri koordinatörümüz tarafından en kısa sürede çevirinin ücreti ve teslim süresi hususunda bilgi verilmektedir. En uygun ücrete kaliteli Rusça Çeviri hizmeti satın almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Rusça  Genel Çeviri Hakkında

Safiye TINGIR Çeviri Hizmetleri size Rusça da  uzman tercümanlar tarafından hızlı ve kaliteli çeviri  hizmetleri sunmaktadır. Rusça genel çeviriler ;belge çevirileri, web sayfası çevirileri, raporlar ve genel kişisel evrak çevirileri(diploma,transkript,doğum belgesi,evlenme belgesi,bekarlık belgesi,pasaport,arşiv belgesi,sağlık raporları vb) olabilir.

Alanlarında uzman tercüman arkadaşlarımızla sizlere RusçaÇeviri, Almanca Çeviri, Fransızca Çeviri, İngilizce Çeviri ,İtalyanca ve Arapça Çeviri başta olmak üzere bir çok dilde hizmet vermekteyiz.

>Rusça Teknik Çeviri Hakkında

Bizler uzman tercüman kadromuzla sizlere teknik alanda da anadili Rusça olan tercümanlarımızla  diğer birçok dilde de olduğu gibi teknik çeviri hizmetleri sunmaktayız.  Teknik çeviri başlığı altında ; kullanım kılavuzları, kitaplar, sözleşmeler, sözleşme şartnameleri, veri bilgileri, bilimsel makaleler, tıbbi belgeler, ticari yazışma çevirileri, yazılım ve web sayfası çevirilerini sayabiliriz.Çevirinin konusu ne olursa olsun çevirmenlerimiz gerekli araştırmaları yaparak size en sağlıklı hizmeti sağlarlar .Sizin için önemli terminolojiyi bizimle paylaşmanız halinde ortaya çıkacak sonuç sizi son derece memnun edecektir.

Pazarlama Çevirileri Hakkında

Rusça pazarlama çevirileri özellikle yurtdışına açılmak isteyen şirketler için en çok tercih edilen çeviri hizmetlerimizdendir.

Firmanızda yabancı dil bilen elemanınız yok ise size gelen mailleri bizimle paylaşabilirsiniz.Sadece sizin çevirilerinizle ilgilenecek tercümanlarımız mevcuttur ve en kısa sürede size  çevirinizi göndeririz.Siz de bu maillere cevap niteliğindeki yazılarınızı bize gönderirsiniz en kısa sürede çevirinizi yapar göndeririz böylelikle yurt dışında çalışmayı düşündüğünüz firmaya anında cevap vererek iletişimi gerçekleştirmiş olursunuz.Bu şekilde çalıştığımız bir çok firma mevcuttur ve aldıkları hizmetten son derece memnundurlar.

Rusça Yeminli Tercüme Hizmetleri

Rusça Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz noterler  yeminli tercüman arkadaşlarımız aracılığıyla verilmektedir. Yeminli Tercümanımız  tarafından çevrilmiş daha sonrasında Noter tarafından tasdik edilmiş (daha sonrasında apostil tasdiki yapılabilir) evraklarınız resmiyet kazanmaktadır.Çünkü Türkiye’de Yeminli Tercümanların bir üst kurumu Noterdir. Noter tasdikli çeviriler özellikle yurtdışında resmi kurumlara sunduğunuz kişisel veya genel evraklarınıza denilir.

Aşağıdaki evraklarınız noter tasdikli çeviri şeklinde hazırlanır:

*Doğum belgeleriniz

*Arşiv Belgeleriniz

*Bekarlık Belgeleriniz

*Pasaportlarınız

*Ehliyetleriniz

* Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Evlilik Belgeniz, Boşanma, Muvafakat name

* Diplomalarınız, akademik transkriptler

* Bonservisiniz, çalışma belgeleri, bağ-kur, sigorta hizmet cetvelleriniz

* Sözleşmeler, Kira Kontratları,  Banka Hesap Cüzdanlarınız ve hesap özetleriniz  gibi.

Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz konusunda daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rusça  Medikal Çeviri Hakkında

Rusça Medikal çeviride  (tıp doktoru gibi) uzman kişilerle çalışmaya özen göstermekteyiz.  Medikal Çeviri hizmetlerimiz kapsamında Akademik tıp makale çevirileri,sağlık raporu çevirileri, tıbbi cihaz kullanım kılavuzları, medikal ürün tanıtım broşürleri, tıp web sitesi çevirileri, ilaç kullanım kılavuzu gibi çevirileri yapmaktayız.

Rusça Hukuk Çevirileri Hakkında

Rusça Hukuk çevirileri kapsamındaki belgeler; sözleşmeler ,vekaletnameler,şirketinize ait bazı belgeler(ticari sicil gazeteleri,imza sirküsü,faaliyet belgeleri )gibidir.Hukuk çevirileriniz,  başarısını ispatlamış -çoğunlukla mesleği avukatlık olan -çevirmenlerimizce yapılır.Özellikle Rusya Federal Cumhuriyetinde iş kuracak firmaların imzalayacakları sözleşmelerin çok önemli olduğu bir gerçektir ve hayati önem taşımaktadır.Karşılıklı imzalayacağınız sözleşmede ileride doğabilecek sıkıntıları baştan önleyebilmek adına sözleşme çevirilerinizi uzman kişilerle paylaşmalısınız.En kısa zamanda kaliteli hizmeti sunmak adına profesyonel kadromuzla hizmetinize hazırız.

Genel olarak Rusça çeviri ile ilgili bir bilgi vermemiz gerekirse de; Rusça dünya da en çok konuşulan diller arasında önemli bir yer teşkil etmektedir.Bu sebeple Rusça çeviri önemli bir yer teşkil eder.Bu yüzden web sitenizin dilleri arasında Rusça muhakkak yer almalıdır.Önceden Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler birliği çatısı içersinde yer almış şu an bağımsızlığını kazanan bir çok Cumhuriyetin kendi ana dilleri yanı sıra Rus Dilini de hala konuştukları düşünüldüğünde Rusçanın ne kadar önemli bir dil olduğu açıktır. En basit gibi görünen pasaportunuzda yazılacak isminizin Kril alfabesinde hatalı yazımından çıkan bir sorun (zira Rusça’da bazı Türkçe harfler bulunmamaktadır-ü,ğ gibi-)Rusya’da işlerinizin uzamasına ,sorunlardan dolayı canınızın sıkılmasına yol açarak hem maddi hem de manevi olarak sizi rahatsız edecektir.

Unutmayınız ki her dilin kendi içersinde bir çok inceliği mevcuttur bu incelikleri öğrenmek; her çevirmen için zaman alan bir süreçtir. Edindiğimiz birikimlerimizi sizlere en iyi hizmeti sunmak adına varız. Rusça çeviri konusunda her zaman hizmetinize her alanda hazırız.

 

Çeviri Hizmetlerimiz: Çeviri Dillerimiz:
Rusça Akademik Çeviri İngilizce Çeviri
Rusça Hukuki Çeviri Fransızca Çeviri
Rusça Medikal Çeviri Çince Çeviri
Rusça Teknik Çeviri Arapça Çeviri
Rusça Web Sitesi Çevirisi Almanca Çeviri