Çeviri Hizmetlerimiz

Akademik Çeviri

Akademik Çeviri

Akademik çeviri kapsamında Makale Tercümeleri,Lisans Bitirme Tezi Çevirileri,Ödev Çevirileri gibi belgelerinizin tercümeleri son derece profesyonel çevirmenler tarafından çevrilip tarafınıza gönderilecektir.

Medikal Çeviri

Medikal Çeviri

Medikal Çeviri kapsamında makale ve klinik çalışma, CTD raporları gibi çevirilerinizi profosyonel ekibimizle en hızlı ve doğru şekilde teslim ediyoruz.

Hukuki Çeviri

Hukuki Çeviri

Yasal sözleşmeler gibi kritik öneme sahip hukuki belgelerinizin çevrilerini uluslararası hukuk terminolojisinde uzman ve deneyimli çevirmen kadromuzla tercüme ediyoruz..

Teknik Çeviri

Teknik Çeviri

Çevirisini yaptığımız teknik belgeler içinde teknik el kitapları, kullanıcı broşürleri, sistem gereksinim belgeleri, patentler, kurulum direktifleri, hizmet el kitapçıkları, ihale belgeleri, teknik broşürler ve daha sayamayacağımız bir çok belge bulunmaktadır..

Web Site Çeviri

Web Site Çeviri

Web Sitenizin çevirisini yaptırarak uluslararası platformda anlaşılmasını istiyorsanız Web Sitesi çeviri hizmetimizle yanınızdayız.

Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüman

Çevirileriniz herbiri kendi alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercümanlarımız tarafından hazırlanıp kontrol edildikten sonra teslim edilir.

Apostil Çeviri

Apostil Çeviri

Apostil, bir belgenin gerçekliğinin tasdik edilerek başka bir ülkede yasal olarak kullanılmasını sağlayan bir belge onay sistemidir. Apostil gerekli çevirileriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar Çevirisi

Bilgisayar Çevirisi

Tasarladığınız ve ya kullanacağınız yazılımın tercümelerini uzman ve bilgisayar terminolojisine hakim tercümanlarımızla yapıyoruz.

Çeviri

Çeviri

Çeviriler ister basit olsun ister zor mutlaka uzmanlık gerektirmektedir. Günümüzde çevirmenin yapacağı bir hata uluslar arası krizlere yol açabilir. Bu nedenle çeviri dikkat ve özen isteyen bir iştir.Biz kelimeleri çevirmekten daha çok sizin mesajınızı, kalitenizi, inceliğinizi ve dizaynınızı çeviriyoruz.

Çevirmen

Çevirmen

Çevirmenlik sadece ikinci bir dil bilmek demek değildir.Öncelikli olarak dil bilmenin yanı sıra tercüme işinin yapılacağı dillerde dil bilgisine hâkim olma, iyi bir yazın yeteneğine sahip olma, tercüme edilecek dillerin kültürleri hakkında bilgi sahibi olma gibi pek çok nitelik iyi bir çevirmen olmanın esaslarıdır.

Dublaj ve Altyazı Çevirileri

Dublaj ve Altyazı Çevirileri

Yabancı dizilerin, filmlerin, televizyon programlarının diyaloglarını ve anlatımlarını içeren çeviri türüdür. Çevirmen, sokak dilinden bilimsel ifadelere kadar pek çok içeriği hedef dilde tam verebilmelidir.

Edebi Çeviri

Edebi Çeviri

Edebi eserleri çevirebilmek için tek gereken, eserin yazıldığı dili bilmek ve anlamak değil, aynı zamanda eserin işlendiği konu, edebiyat tarzına da hakim olmayı gerektirir. Bu tür tercümelerde bize güvenebilirsiniz.

Noter Tasdikli Çeviri

Noter Tasdikli Çeviri

Noter tasdiki gereken çevirilerinizi noter tarafından onaylanmış tercümanlarımızla, noter tasdiki ile güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Tercüme

Çoğu tercüme kuramcılarının yaygın olan görüşlerine göre tercüme, iki farklı dil ve kültür arasında bir eşdeğerlik sağlama çalışmasıdır; yani bir dilde verilmek istenen bir mesajın başka bir dilde sözlü ya da yazılı olarak aynı etkiyi gerçekleştirebilmesi çalışmasıdır.

E-mail Çevirisi

Farklı dillerde gelen e-postalarınızın tercümelerini doğru ve hızlı br şekilde yaparak teslim ediyoruz.

Ticari Çeviri

Ticari Çeviri

Ticari çeviri bir şirketin profesyonelliğinin göstergesidir. Bu gruba pazarlama, insert gibi broşürlere kadar her tür çeviri girmektedir. İşletmelerin dış ticaret işlemlerinde, anlaşmalarda, istek ve arzın ifade edilmesinde çeviri büyük önem taşımaktadır.

Akademik İngilizce Çeviri

İngilizce Akademik çeviri kapsamında ingilizce Makale Tercümeleri,Lisans Bitirme Tezi Çevirileri,Ödev Çevirileri gibi belgelerinizin tercümelerini hızlı ve güvenilir şekilde tamamlıyoruz.