Akademik Çeviri

Akademik Çeviri denilince akla  üniversitede  araştırmaya dayalı kurumlarda  çalışan  veya eğitim gören   müşterilerimizin akademik çalışmalarının İngilizceden  Türkçeye veya Türkçeden İngilizceye  yapılan çeviriler gelmelidir. Daha da geniş kapsamlı açıklamak gerekirse Akademik çeviri kapsamında hangi belgeleri çevirdiğimiz alt başlıkta verilmiştir.

Akademik Çeviri

Akademik Çeviri hizmetlerimiz Nelerdir?

Makale Tercümeleri

Lisans Bitirme Tezi Çevirileri ,

Ödev Çevirileri

Sunum Çevirileri

Diploma Çevirileri

Öğrenci Belgesi Çevirileri

Not Dökümü Çevirileri

Konu Özetlerinin Çevirileri

Bilgi Kaynaklarının Çevirileri

Ders Notlarının Çevirileri

Yapılan Araştırma Belgelerinin Çevirileri

Doktora Tezlerinin Çevirileri

Yüksek Lisans Bitirme Tez Çevirileri ve buna benzer bir çok konuda AKADEMİK Çeviri hizmeti sunmaktayız.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Tarafınıza ait her tür  akademik makale çevirinizi ders notlarınızın  çevirilerini, yapacağınız sunum çevirilerini , makale çevirilerinizi , doktora çevirilerinizi , bilimsel belge  çevirilerinizi,  mastır ve uzmanlık tezleri çevirilerinizi , araştırma notları çevirilerinizi ve diğer bütün çevirilerinizi kendi alanlarında uzman ve deneyimli çevirmenlerimiz  Türkçe  ya da  İngilizce olmak üzere istenilen dil hangisi ise çevirecektir.Çevrilen metnin kalitesini yüzde yüz garanti ediyoruz.Bize güvenin .

Akademik Çevirilerde iddialıyız. Neden mi?

Tercümeleriniz son derece profesyonel çevirmenler tarafından çevrilip; kontrolleri yapıldıktan sonra süratle hazırlanarak e-posta, faks ya da posta yoluyla tarafınıza gönderilecektir. Bu şekilde zamandan tasarruf ederek  internet yolu ile  istediğiniz hizmete en  kısa zamanda ve en uygun fiyata ulaşmış olacaksınız.

Tek rakibimiz kendimiziz.

İddialıyız çünkü işimizi seviyoruz.Bizimle çalıştığınız zaman kalite anlayışımızın sizinki ile örtüştüğünü göreceksiniz.