Web Sitesi Çevirisi ile İşinizi Büyütün

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Hedefleriniz daha fazla müşteri, daha fazla yatırım getirisi, daha fazla trafik mi? Sunduğunuz ürün ve ya hizmet için daha fazla talep yaratmaya hazır mısınız? İşinizi Google, Amazon.com,  Groupon, LivingSocial ve ya Facebook’ta büyütmek ister misiniz? Eğer bu sorulara cevabınız ‘EVET’ ise sizin için faydalı olabilecek tavsiyelerimizi incelemenizi öneririz.
İşinizi daha değerli kılmak için, birçok dilde destek verebilmeniz önemlidir.  Safiye Tıngır Çeviri Hizmetleri olarak düşük maliyetli web sitesi çevirisi hizmetleri sunmaktayız.

Çeviri araçları ile sunduğumuz hizmetlerimiz ve faydaları  şu şekildedir;

Tekrarlayan içerik için %100 indirim,
Mevcut çeviri belleğiyle eşleşen içerikler için %100 indirim,
Hızlı geri dönüş,
Yüksek kalite ve içerik gizliliğinin korunması

Tekrarlayan içerik için %100 indirim: Eğer çevrilecek dosyalarınızın içinde tekrar eden içerikler varsa, tekrarlayan bölüm için ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mevcut çeviri belleğiyle eşleşen içerikler için %100 indirim: Daha önce çevrilen herhangi bir dosya ve içerikle eşleşen çevirileriniz varsa bunlar için de ücret ödemeniz gerekmiyor.
Hızlı geri dönüş: Alanında uzman tercüman arkadaşlarımızla çevirilerine olabilecek en hızlı şekilde geri dönüş yapıyoruz.
Yüksek kalite ve içerik gizliliğinin korunması: Projeden sorumlu arkadaşlarımız,  Çevirmenlerin performansını kontrol eder, yanlış ve ya eksik görev yapılan yerleri düzeltir. Çevrileri tamamen önyargısız ve doğru olarak gerçekleştirir.
Bu hizmetimizden bahsetmişken size fikir sunabilmesi açısından internette en fazla kullanılan dilleri de not olarak ekleyelim:
İngilizce ============== 495,8 Milyon
Çin         ============ 407,7 Milyon
İspanyolca  ============ 139,8 Milyon
Japonca    ============= 96 Milyon
Portekizce ============= 77,6 Milyon
Almanca  =============== 72,3 Milyon
Arapça  ================ 60,3 Milyon
Fransızca  ============= 57 Milyon
Rusça   ================ 45,3 Milyon
Korece ================= 37,5 Milyon
Kişi tarafından kullanılmaktadır.