Nerede Kalacağım?

Safiye TINGIR Yurtdışı Eğitim gereksinim ve isteklerinize göre çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Hangisini seçerseniz seçin, kaldığınız yeri rahat, cana yakın ve öğrenim gereksiniminiz için ideal bulacaksınız.

ÖĞRENCİ YURDU

Merkezlerimizden çoğunda okul yurdunda kalmayı seçebilir ve böylece dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrencilerle kolayca tanışabilirsiniz. Okul yurtlarında kalarak ve yemeklerinizi okul kafeteryasında yiyerek,yeni elde etmekte olduğunuz İngilizce becerilerinizi kullanabileceğiniz, diğer öğrencilerle deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve uzun süreli dostluklar kurabileceğiniz birçok olanaklar elde edeceksiniz.

AİLE YANINDA KALMA

Safiye TINGIR Yurtdışı Eğitim Yabancı Dil Kurslarında, İngilizce konuşan bir aile yanında kalma olanağı sunulmaktadır. Böylece yalnızca İngilizce pratiği yapmakla kalmayacak, aynı zamanda Amerikan,İngiliz yaşam tarzı ve adetlerini ilk elden öğrenmiş olacaksınız. Öğrenciler çoğu kez, yanlarında kaldıkları ailerle oldukça yakın ilişkiler,ömür boyu süren arkadaşlıklar kurarlar. Amerikalı yada İngiliz bir ailenin yanında kalarak İngilizce Dilini daha çabuk öğrenebilir, Amerikan ve İngiliz adetlerini,kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz.

Apartman Daireleri ve farklı konaklama seçenekleri için

Safiye TINGIR Yurtdışı Eğitim ve Tercüme Hizmetleri