Ön Kayıt İşlemleri Nelerdir ?

  1. 1- Öncelikle siz Amerika,Kanada,İngiltere,Avustralya,Malta,Fransa,Almanya,İsviçre,İspanya,Belçika,İrlanda,Yeni Zelanda gibi gitmek istediğiniz ülkeyi, o ülkedeki şehri ve yurtdışındaki yabancı dil okulu seçiniz.
  2. 2- Yurtdışında Yabancı Dil kursu için seçtiğiniz okulda hangi programda, ne kadar süre ile haftada kaç saat derslere katılmak istediğinizi belirleyiniz.
  3. 3- Eğer okulun size konaklama sunmasını istiyorsanız,yada öğrenci yurdu gibi alternatiflerde kalmak için ne tür konaklama istediğinizi ve ne kadar süre ile kalacağınızı ve konaklama için ayrıntıları belirleyiniz.
  4. 4- Ön kayıt ücretini yatırınız ve dekontu 0 258 241 35 49 nolu numaraya fakslayınız. Ön kayıt ücretleri şu şekildedir. Amerika: 200 Amerikan Doları (USD), İngiltere: 150 İngiliz Poundu GBP, Kanada: 250 CAD, Avustralya: 250 AUD, Yeni Zelanda: 250 NZD, Malta: 200 Euro

Yukarıda belirtilenleri yapıldıktan sonra, firmamız ilgili okulla kontağa geçip tüm kayıt-kabul işlemlerinizi gerçekleştirecektir. İşlemlerin tamamlanıp kabul belgelerinizin hazır olması ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Amerika hariç diğer tüm ülkeler için kayıt işlemlerinizin yapılması ve okul kabul belgenizin elimize ulaşması yaklaşık olarak 2-5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Belgelerin okul tarafından bize fakslanması yeterlidir.

Amerika kayıtları için işlemlerinizin tamamlanıp okul kabul belgenizin (I-20 Formu) yayınlanması yaklaşık olarak 3-5 iş günüdür. Daha sonra I-20 Formunun Orijinal Nüshası adresimize normal posta ile gönderilir ve ücretsizdir. Postanın elimize ulaşması yaklaşık olarak 2-3 hafta sürebilmektedir. Daha erken ve daha güvenli bir şekilde belgelerinin elimize ulaşmasını isteyenler “hızlı kargo” ile belgelerinin gönderilmesini talep edebilirler. Bu şekilde kargo talep edilirse belge 4 iş günü içerisinde elimize ulaşmaktadır. Bu tip gönderim ücretlidir. Ücretler okuldan okula değişiklik gösterir. Ücretler 50-65 USD arasındadır.