Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2003 Yılında Safiye TINGIR tarafından Denizli’de yeminli tercüme bürosu olarak kurulan kurumumuz bütün dillerde şahıs ve şirketlere çeviri hizmeti vermektedir. Özellikle İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca , İtalyanca ve Arapça dillerinde uzman tercüman kadrosuna sahibiz. Sadece Denizli içi firmalar hitap etmiyoruz. Bu gibi durumlarda kargo, faks, e-mail gibi iletişim araçlarını kullanıyoruz. Bir belgenizi tercüme ettirme ihtiyacı duyduğunuzda hangi dilde ve konuda olursa olsun bize ulaşmanız yeterlidir.  Bizler, deneyimli ve konusunda uzman kadromuzla faaliyete geçtiğimiz günden itibaren en iyi hizmet sunmayı amaç edindik . En son teknoloji araçları , tam donanımlı bilgisayarlarımız, İnternet bağlantıları ile yaptığımız çalışmaların teknik temelini de güçlü kılan bir büro olmanın yanında,  kısa süreli işlerinizden uzun çeviri projelerinize kadar aynı ciddiyet ve mesleki ilke olarak edindiği zamanında , güvenilir ve düzenli çalışma prensibi ile hemen her sektörden müşterilerimiz için tamamladığımız projelerden ve kaliteden ödün vermeksizin büyümekten ve gelişmekten dolayı gururluyuz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olan kurumumuz bu anlayış doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet vermek için haftanın 7 günü çalışmaktadır.Sizlerin memnuniyetleri bizim için en büyük referans olacaktır.
Başarımızın sizlerin desteklemesiyle büyüyeceğinin bilinciyle sizden gelecek tüm görüş,yorum ve eleştirileri saygıyla karşılıyoruz.

Bugüne dek bizi hep yaptığımız işler anlattı .Deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmak ve tercümelerinizi kalitemizde buluşturmak dileğiyle.

Safiye TINGIR

Kurucu ve Koordinatör