Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL Hazırlık (TOEFL PREPARATION)

TOEFL sınavı, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak veya sertifika programlarına katılmak isteyen öğrencilere uygulanır. Toefl sınavını geçmeniz halinde dünyanın bir çok üniversitesine kabulünüz sağlanır. Bu sınav öğrencilerin üniversitelere kabul edilmeleri ye yüksek lisans yapabilmeleri için ön şarttır.Bu program, öğrencilerin TOEFL sınavında başarılı olmaları için geren İngilizce okuma, İngilizce yazma,İngilizce dinleme-İngilizce anlama ve İngilizce dilbilgisi yetilerini, becerilerini geliştirmeye yöneliktir.En az orta-üst seviyede(upper-intermediate) İngilizce seviyesi katılımcılar için gereklidir. Bu birçok Yurtdışında İngilizce Yabancı Dil kurslarında 4/8/12 ve fazla haftalar geçerlidir.Minimum 16 Yaş ve üstü kişiler için geçerlidir.

GMAT, GRE, SAT (GMAT, GRE, SAT PREPARATION)

GMAT ve GRE, Amerika ve Kanada’da yüksek lisans ve doktora eğitimi almak isteyen öğrencilerin herhangi bir okula kayıt yaptırabilmeleri için vermeleri gereken sınavlardır. Farklı branşlara göre iki sınavdan biri öğrencilere uygulanır. SAT sınavı ise; bu ülkelerde lisans yani üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin vermeleri gereken bir sınavdır. Bu kurslar, öğrencileri bu sınavlara hazırlamak için düzenlenmiştir. İngilizce TOEFL sınavı gibi bu sınavlar da, yeterli İngilizce lisanı seviyesine sahip olunsa da özel bir hazırlık gerektiren sınavlardır.

IELTS Sınavı (IELTS PREPARATION)

Bu sınav İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda’da eğitim almak isteyenlerin vermeleri gereken İngilizce sınavdır.Kanada’daki İngilizce okutan okulların bir kısmı tarafından da kabul edilmektedir. İngilizce TOEFL sınavlarından farklı olarak öğrencilerin konuşma yetenekleri de ölçülür. Bu program, IELTS sınavını alacaklar için uygundur. Ielts İngilizce sınavı kurslarında 4/8/12 ve fazla haftalar için geçerlidir.Minimum 16 Yaş ve üstü kişiler için geçerlidir.

Bu sınav türleri için yurtdşında, dil öğrenim hizmetleri vermekteyiz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.