İngilizce Türkçe Çeviri İngilizceden Deşifre ve Seslendirme

 

Bu orjinal videonun İngilizce deşifresi ve çevirisi videoların altındadır. Hemen alttaki video tarafımızca Türkçe’ye çevrilip seslendirilmiş haldedir. İngilizce Türkçe – Türkçe İngilizce deşifre + çeviri + seslendirme için lütfen bizden fiyat alınız.

If you are fluent in more than one language, you might qualify to join in an elite workforce. Interpreters and translators are needed for work in business, government, the military, the media, social services, the judicial system, travel and tourism, anywhere cultures intersect. Simply speaking a second language is not sufficient however. Employers in these various fields look first for people with collage degrees as foreign language majors. One use for which the need for these professionals is growing rapidly is the interpretation of medical and legal information in hospitals and legal settings, especially in the intercities with large immigrant populations.
The opportunuties can be exciting, with jobs that take you to top level meetings and exotic destinations. Or you could work at home, translating operating manuals. The need for presicion is paramount, as you are the light between those who wish to convey information and who need to understand it. A sensitivity to help cultural differences effect communication, can help you get the message across and avoid emberrassing glitches for you and your employer.

Eğer birden fazla dili akıcı konuşabiliyorsanız, elit bir işkolunda çalışabilirsiniz. Mütercimler ve çevirmenlere, iş dünyasında, devlette, askeri alanda, medyada, sosyal hizmetlerde, hukuk alanında, seyahat ve turizmde kültürlerin kesiştiği her yerde ihtiyaç vardır. Bu çeşitli sektörlerdeki işverenler, yabancı dil alanında lisans derecesi olan kişilere öncelik verirler. Bu profesyonellere olan ihtiyacın hızla arttığı alanlardan ikisi de, özellikle büyük göçmen popülasyonuna sahip şehirlerdeki hastanelerde ve hukuki alanlarda ihtiyaç duyulan medikal ve hukuki çevirilerdir.
Sizi en üst seviyede toplantılara veya egzotik mekanlara taşıyabilecek fırsatlar heyecan verici olabilir. Ya da isterseniz evinizde çalışıp, kullanım kılavuzları çevirebilirsiniz.Siz bilgi vermek isteyenle, bilgi almak isteyen arasındaki ışık olduğunuz için bu işte dikkat çok büyük önem taşır. İletişimi etkileyen kültürel farklılıklara yardım etmek konusundaki hassasiyet, mesajı doğruca iletmenizi sağlar, siz ve işvereniniz arasında oluşabilecek utanç verici hataları engeller.