Ücret

Green Card Başvuru Ücreti

 

Green Card Çekilişi her yıl düzenli olarak ABD Hükümetinin yetkili kurumları tarafından gerçekleştirilmektedir. Green Card Çekilişine katılım ücretsizdir. Bizim katılımcılara sunmakta olduğumuz hizmet, detaylı kuralları içeren İngilizce başvuru formlarını onlar adına doğru ve eksiksiz doldurmak, formun Amerikan resmi makamlarına zamanında ulaştırılmasını sağlamak ve Green Card çıkanlara vize prosedürü ve evrakları ile ilgili olarak verilecek olan bir danışmanlık hizmetidir.

 

Sunulan Hizmetler:

 

Size ait bilgilerin alınarak başvuru şartlarına uygun şekilde Green Card Başvuru Formu‘nuzun hazırlanması.

 

Sizin ve aile fertlerinizin fotoğraflarının Amerikan Göçmenlik Servisince belirlenen özel ölçülere göre dijital ortama aktarılması.

 

Başvuru formunuzun ve resimlerinizin son kontrolünün yapılması, eğer gerekli ise tekrar sizinle irtibat kurulup, hataların düzeltilmesi.

 

Kontrolden geçip hazır olan formdaki size ait bilgiler ve resimlerle, başvuru için belirlenen tarih aralığında sizin adınıza başvurunuzun yapılması.

 

Ve en önemlisi Safiye TINGIR aracılığı ile çekilişe katılıp kazanmanız durumunda, Green Card vizesi için takip edilecek prosedür ve hazırlanacak tüm evraklarla ilgili danışmanlık hizmetinin sunulması.

Bütün bu işlemler sırasında, Amerika’da eğitim, yaşam, vize ve göçmenlik sistemi hakkında bilgili, tecrübeli ve güvenilir danışmanlarımız hizmet verecektir.

 

Tüm hizmetlerimizin toplam bedeli

35+KDV  TL dir.